Päivämäärä: 2.11.2015
Audico Systems esittäytyy taas Audiovisual messuilla Helsingin Messukeskuksessa 18-20.11.2015. Poikkea osastollemme 7 g ja h 39 jossa esittelemme kattavasti laadukkaita audiovisuaalisia ratkaisuja ja palveluja. Esittelyssä on runsaasti päämiehiemme kärkituotteita ja järjestelmiä kommunikointiin, viestintään ja elämyksien tuotantoon.
Kansainvälinen Audiovisual on AV-alan johtava ammattitapahtuma Pohjois-Euroopassa. Tapahtuma kokoaa Messukeskukseen alan ammattilaiset, suunnittelijat, päätöksentekijät, AV-laitteita, -järjestelmiä ja -palveluita ostavien yritysten ja oppilaitosten edustajat, tapahtumatuottajat ja -järjestäjät sekä alan merkittävimmät tuotteiden ja palveluiden tarjoajat ja organisaatiot.
Audiovisual Helsinki esittelee hallissa 7 monipuolisesti alan uusinta tekniikkaa, tuotteita, ohjelmistoja ja palveluita. Runsas seminaari- ja koulutustarjonta täydentää messujen antia. Messukeskus järjestää Audiovisual-messut Audiovisuaalisen ammattiviestinnän toimialaliitto - AVITA ry:n toimeksiannosta samanaikaisesti Kiinteistö-, Väri&Pinta-, FinnSec- ja ViherTek-tapahtumien kanssa.
Lue lisää ja rekisteröidy kävijäksi >>
Ulkp. korjaus | Helsinki | 262 milj. €
Vuonna 1938 rakennetun Olympiastadionin peruskorjaus ja uudistaminen. Kokon...
Tuote: Ratkaisut
Uudisrakennus | Helsinki | 175,00 milj €
Uusi lastensairaala on valmistunut rakennuksena ja taloteknisesti. Ensimmäise...
Tuote: Ratkaisut
Korjaus | Helsinki | 125,00 milj €
Eduskuntatalo Helsingin Arkadianmäellä vihittiin käyttöön maaliskuussa 1931, ...
Tuote: Äänentoisto
Laajennus | Raisio | 50,00 milj €
Raisiolainen kauppakeskus Mylly on kasvanut yli kolmasosalla. Tilojen sisäilm...
Tuote: Äänentoisto