Kosketusnäytöllinen säädin Gebwell kaukolämmönjakokeskuksiin!

Päivämäärä: 2.12.2013

Gebwell Oy on tuonut markkinoille Fidelix:n kanssa kosketusnäytöllisen kaukolämpösäätimen. Graafisella kosketusnäytöllä valikosta toiseen siirrytään havainnollisia graafisia painikkeita koskettamalla. Säätimellä lämmitys voidaan optimoida tarkaksi ja mahdollisimman energiatehokkaaksi. Säädintä on saatavilla kaikkiin Gebwell Oy:n toimittamiin kaukolämmönjakokeskuksiin. Lue lisää

Gebwell Oy on kotimainen jäähdytys- ja lämmityslaitteiden valmistaja. Valmistamme ja myymme kaukolämmönjakokeskuksia ja maalämpöpumppuja. Meillä on lisäksi oma usean porausvaunun porauskalusto, jolla poraamme lämpökaivoja ympäri Suomea. Lue lisää www.gebwell.fi.

Tilaa Rakennusfaktan uutiskirje – saat tuoteuutiset viikoittain sähköpostiisi


RPT Byggfakta Oy:n tietojenkäsittelyä, tietosuojaa ja evästeitä koskevat periaatteet

Jatkamalla verkkosivustomme ja palvelujemme käyttöä hyväksyt, että keräämme tietoja vierailuistasi. Tietosuojaperiaatteissamme kerromme, mitä tietoja keräämme ja miksi sekä mihin tarkoituksiin tietoja käytetään.
Lue lisää...

OK, ymmärrän