Päivämäärä: 24.5.2023
Lipujet P-OD on helppokäyttöinen sisälle asennettava rasvanerotin, joka soveltuu käytettäväksi rasvapitoisten jätevesien käsittelyyn elintarviketeollisuudessa, ravintoloissa, suurkeittiöissä ja leipomoissa ym. Erottimen muotoilu ja keveys helpottavat sekä asentamista että siirtämistä myös ahtaissa tiloissa. Lipujet P-OD on EN 1825 standardien mukainen ja saatavilla koossa NS1-10.
Lisävarusteena asennettava ACO Ozone – hajunpoistaja varmistaa sisätiloihin asennettujen rasvanerottimien ja tuuletusputkien hajuttomuuden pitkällä aikavälillä.
ACO tarjoaa ratkaisuja tämän päivän ja huomisen ympäristöhaasteisiin. Kaupungistuminen, ilmastonmuutos sekä olemassa oleva infrastruktuuri ovat kolme tärkeää tekijää, jotka vaikuttavat yrityksen tapaan nähdä päivittäinen vesien hallinta. Likainen vesi heijastuu ihmisten turvallisuuteen, hygieniaan sekä kustannusten hallintaan. ACO suojelee ihmisiä vedeltä ja vettä ihmiseltä.
Lue lisää ACO Rasvanerottimista verkkosivuiltamme.
ACO. we care for water
Ota meihin yhteyttä:
+358 10 5488 777
[email protected]
Uudisrakennus | Helsinki | n. 600 milj. €
Helsingin Pasilan ytimeen rakentuva 1,2 miljardin euron arvoinen Tripla-kokon...
Tuote: Linjakuivatus
Uudisrakennus | Helsinki | 390,00 milj €
Helsingin elämyksellisin kauppakeskus REDI avataan syksyllä 2018. REDI mulli...
Tuote: Linjakuivatus
Uudisrakennus | Helsinki | 98,00 milj €
Monimuotoinen ja wau-efektejä sisältävä keskustakirjasto Oodi on arkkitehtoni...
Tuote: Linjakuivatus
Uudisrakennus | Helsinki | Ei tiedossa
Workery on kolmen toimistorakennuksen muodostama kohoava uuden työn keskittym...
Tuote: Linjakuivatus
Jatkamalla verkkosivustomme ja palvelujemme käyttöä hyväksyt, että keräämme tietoja vierailuistasi. Tietosuojaperiaatteissamme kerromme, mitä tietoja keräämme ja miksi sekä mihin tarkoituksiin tietoja käytetään.
Lue lisää...